July 3, 2022

ଆଜିର ରାଶିଫଳ

1 min read
Today-Horoscope-Aajira-Odisha

ମେଷ: ରୋଜଗାର ଊଣା ହେବ ନାହିଁ। ଉତ୍ତମ ଭୋଜନରେ ଅପ୍ୟାୟିତ ହେବେ। ସରକାରୀ ବା ବନ୍ଧୁ ସହାୟତାରେ ଲାଭବାନ୍‌ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସୁସ୍ଥ ରହିବେ। ଚିନ୍ତାଧାରା ଉନ୍ନତମାନର ହେବ। ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଯୋଗୁଁ ସତର୍କରେ ଚଳିବେ।

ବୃଷ: ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ସତ୍‌ପ୍ରେରଣା ମିଳିବ। ବ୍ୟୟ ବୃଦ୍ଧିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ପୁଣ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହେବେ। ସୁସମ୍ବାଦ ପାଇ ଖୁସି ହୋଇପାରନ୍ତି। ପାରିବାରିକ ସୁଖ, ଶାନ୍ତି ଅବ୍ୟାହତ ରହିବ। ମିଷ୍ଟ ଭାଷାରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେବେ।

ମିଥୁନ: ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ। ମୂଲ୍ୟବାନ୍‌ ଦ୍ରବ୍ୟ ଲାଭ ହୋଇପାରେ। ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ। ବିଳାସ-ବ୍ୟସନ କରିପାରନ୍ତି। ବନ୍ଧୁ ଦର୍ଶନ ପାଇ ଉତ୍‌ଫୁଲ୍ଲିତ ହେବେ। ପାରିବାରିକ ସୁଖ-ଶାନ୍ତି ଅବ୍ୟାହତ ରହିବ। ଚଞ୍ଚଳ ଚେଷ୍ଟିତ ହେବେ।

କର୍କଟ: ଆବଶ୍ୟକ ହେଉଥିବା ସହାୟତା ମିଳିପାରେ। କର୍ମ ଚଞ୍ଚଳ ରହିବେ। ମନରେ ପ୍ରସନ୍ନତା ଆସିବ। କର୍ମତତ୍ପରତା ପ୍ରକାଶ ପାଇବ। ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦର ପାତ୍ର ହେବେ। ଯଶସ୍ବୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ପ୍ରୀତି ଭୋଜନ ମିଳିପାରେ।

ସିଂହ: ଯାତ୍ରାଦିରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ସତ୍‌ସଙ୍ଗୀ ହେବେ। ଧର୍ମାତ୍ମା, ପ୍ରବାସପ୍ରିୟ, ବିଦ୍ବାନ୍‌, ସାହସୀ ଓ ସମ୍ପତ୍ତିବାନ୍‌ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଉଦ୍ୟୋଗୀ ହେବେ। ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କିମ୍ବା ପର୍ଯ୍ୟଟନର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ରହିବେ। ଜନୈକା ମହିଳା ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ।

କନ୍ୟା: ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ମୂଲ୍ୟବାନ୍‌ ଦ୍ରବ୍ୟର ସନ୍ଧାନ ପାଇପାରନ୍ତି। ଶାରୀରିକ ପୀଡ଼ା ଅନୁଭବ କରିବେ। କାର୍ଯ୍ୟ ପରିଚାଳନା ପାଇଁ ଚିନ୍ତା ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। ଅଷ୍ଟମ ଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ଜଳଯାତ୍ରା ଓ ଉଚ୍ଚସ୍ଥାନ ଆରୋହଣ ମନା।

ତୁଳା: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଧର୍ମପତ୍ନୀଙ୍କ ସହାୟତା ମିଳିବ। କାର୍ଯ୍ୟର ସଫଳ ରୂପାୟନ କରିବାରେ ସିଦ୍ଧହସ୍ତ ହେବେ। ଉତ୍ତମ ଭୋଜନରେ ଆପ୍ୟାୟିତ ହେବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ। ସରକାରୀ ଓ ବେସରକାରୀ ମାନ୍ୟତା ମିଳିବ। ସର୍ବଶୁଭ ହେବ।

ବିଛା: ଇଚ୍ଛା କରୁଥିବା ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିବ। ଶତ୍ରୁ ଉପରେ ସତର୍କ ଦୃଷ୍ଟି ରଖିପାରନ୍ତି। ଆଶା ଫଳବତୀ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟ ହାସଲ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସୌଭାଗ୍ୟ ଉଦୟ ହେବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ବିତ୍ତବାନ୍‍ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଶତ୍ରୁ ଦମନ କରିବେ।

ଧନୁ: ଆଲୋଚନା ମାଧ୍ୟମରେ କାର୍ଯ୍ୟ କଲେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଚାଟୁବାକ୍ୟ ପ୍ରୟୋଗ ଦ୍ୱାରା ଅଧସ୍ତନଙ୍କୁ ଖୁସି କରାଇ ପାରନ୍ତି। କାର୍ଯ୍ୟ ବିଳମ୍ବିତ ହୋଇପାରେ। ପୁତ୍ର ସୁଖରେ ସୁଖୀ ହେବେ। ଧର୍ମାସକ୍ତ ଓ ମତିମାନ୍‍ ହେବେ। ମିତ୍ର ହେତୁକ ସୁଖ ଭୋଗ କରିବେ।

ମକର: ନୂତନ କର୍ମ ସଂସ୍ଥାନରେ ଯୋଗ ଦେବାର ଆଶା ଅଛି। ସୁଗୁଣ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବେ। ଧନ-ଧାନ୍ୟରେ ଭଣ୍ଡାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ। ସତ୍ୟବାଦୀ ହେବେ। ଉତ୍ତମା ପତ୍ନୀଙ୍କ ସାହଚର୍ଯ୍ୟ ମିଳିବ। ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ପଦଯୁକ୍ତ ହେବେ। ପୁତ୍ର ସୁଖ ମିଳିବ।

କୁମ୍ଭ: ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିି ବିବାଦର ସୁ-ସମାଧାନ ହେବ। ଦୃଢ଼ ମନୋବାଳ ନେଇ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବେ। ଭ୍ରମଣ ଯୋଗ ଅଛି। କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ପରାୟଣ ହେବେ। ଗୃହରେ ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଧାର୍ମିକ ପ୍ରବୃତ୍ତିର ହେବେ। ବନ୍ଧୁ ପ୍ରେମୀ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ମୀନ: ମନରେ ଉଦ୍‍ବେଗ ଜାତ ହୋଇପାରେ। ନିର୍ଲୋଭୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। କୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିରେ ନୀତିରୁ ବିଚ୍ୟୁତି ହେବେ ନାହିଁ। ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ଧନାଗମର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ଚଞ୍ଚଳମନା ହେବେ। କୀର୍ତ୍ତିମାନ୍‍ ଓ ସୌଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହେବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.