July 5, 2022

ଆଜିର ରାଶିଫଳ

1 min read
Today-Horoscope-Aajira-Odisha

ମେଷ: ବିପଦକୁ ସାମନା କରି କୃତକାର୍ଯ୍ୟ ହେବେ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ। ଧର୍ମପରାୟଣ ହୋଇପାରନ୍ତି। କଥାର ଶୈଳୀ ଶୃତି ମଧୁର ହେବ। ଥଣ୍ଡାରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବିବାଦୀୟ ଘଟଣାରେ ବିଜୟୀ ହେବେ।

ବୃଷ: ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ସ୍ବଚ୍ଛଳ ରହିବ। ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହେବେ। ବିଦ୍ୟାପ୍ରେମୀ ହେବେ। ମଉଜ-ମଜଲିସ୍‌ରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିପାରନ୍ତି। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ। ସହିଷ୍ଣୁ ହୋଇପାରନ୍ତି। ତ୍ୟାଗ-ପୂତ ମନୋଭାବ ଗ୍ରହଣ କରିବେ।

ମିଥୁନ: ଶିକ୍ଷା ପ୍ରତି ଆକୃଷ୍ଟ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଶାବାଦୀ ହେବେ। ଗୁଣବାନ୍‌ ହେବେ। ପ୍ରୀତି ଭୋଜନ ମିଳିପାରେ। ଲାଗି ରହିଥିବା ବିବାଦୀୟ ଘଟଣାରୁ ଫାଇଦା ଉଠାଇବା ପୂର୍ବକ ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ବ୍ୟବସାମୁଖୀ ହେବେ।

କର୍କଟ: ଚଞ୍ଚଳ ସ୍ବଭାବର ହେବେ। ମିଷ୍ଟଭାଷୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଅପରାହ୍ଣରୁ ପଞ୍ଚ ଗ୍ରହକୂଟର ପ୍ରଭାବ ଥାଇ ମଧ୍ୟ, ଧାର୍ମିକ ପ୍ରବୃତ୍ତିର ହୋଇଥିବାରୁ ସବୁ ବାଧା ବିଘ୍ନକୁ ଏଡ଼ାଇ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବେ। ରାତ୍ରି ଭୋଜନ ତୃପ୍ତିକର ହେବ। ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ରହିବେ।

ସିଂହ: କ୍ଷଣିକ ପାଇଁ ମନ ବ୍ୟସ୍ତ, ବିବ୍ରତ ରହିବ। ଯାତ୍ରା ମାର୍ଗ ଉନ୍ମୁକ୍ତ। ଆଜି ଦିନଟି ହେଉଛି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଙ୍ଗଳକାରୀ । ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ଜୀବନ ଯାପନ କରିପାରନ୍ତି। ରାଜକୃପା ଲାଭ କରି ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିପାରନ୍ତି। ଲୋକାଦୃତ ହେବେ।

କନ୍ୟା: କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ। ଆୟ ଆଶାନୁରୂପ ହେବ। ରାଜକୃପା ଲାଭ କରିବା ସହିତ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବରଦାୟିକା ହୋଇଛନ୍ତି। ବାଣିଜ୍ୟ କାରବାର ଲାଭଦାୟକ ହେବ। କୀର୍ତ୍ତିମାନ୍‌ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଧୈର୍ଯ୍ୟ ଧରି କାର୍ଯ୍ୟ କଲେ ସଫଳ ହେବେ।

ତୁଳା: ପ୍ରଭାବ ବିସ୍ତାର କରି ମନସ୍କାମନା ପୂରଣ କରିପାରନ୍ତି। ପରୋପକାରକୁ ଜୀବନର ବ୍ରତ ଭାବେ ଗ୍ରହଣ କରି ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ। ସୁସ୍ଥ ଓ ନୀରୋଗ ରହିବେ। ସୌଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ଓ ଧାର୍ମିକ ପ୍ରବୃତ୍ତିର ହେବେ।

ବିଛା: ଗୃହ କାର୍ଯ୍ୟ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ। ଶାରୀରିକ ପୀଡ଼ା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। କାହାରି ପାଖରେ ମଥାନତ ନ କରି ସ୍ୱାଭିମାନୀର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି। ଯୁଗ୍ମ ବ୍ୟବସାୟରୁ ଲାଭାଂଶ ମିଳିବ। ଅଷ୍ଟମ ଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ପୂର୍ବାହ୍ଣରେ ସତର୍କ ହେବେ।

ଧନୁ: ମୂଲ୍ୟବାନ ଦ୍ରବ୍ୟ ମିଳିବାର ସୁଯୋଗ ଜୁଟିଛି। ସେବାକୁ ଆଦରି ନେଇପାରନ୍ତି। ଶାନ୍ତ ଓ ମଧୁରଭାଷୀ ଭାବେ ଲୋକଦୃତ ହେବେ। ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସରସ-ସୁନ୍ଦର ହୋଇପାରେ। ବିଭାଗୀୟ ଅର୍ଥ ମିଳିପାରେ। ମନରେ ଅହଂଭାବ ଆସିବ। ସୁଖ ମିଳିବ।

ମକର: ପୂର୍ବାହ୍ଣରେ ଅପ୍ରିୟ ପରିସ୍ଥିତିରେ ପଡ଼ି ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଅପରାହ୍ଣରେ ସୁଧାର ଆସିବ। ବିଭିନ୍ନ ସହଯୋଗର ହାତ ଲମ୍ବି ଆସିବ। ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ରହିବେ। ବଳ, କଳ, କୌଶଳ ପ୍ରୟୋଗ କରି ଶତ୍ରୁ ଦମନ କରିପାରନ୍ତି। ଭ୍ରାତୃଭାବ ଅତୁଟ ରହିବ।

କୁମ୍ଭ: ମନରେ ଭକ୍ତି ଭାବନା ରହିବ। ବହୁ ଅନୁଗତଙ୍କ ସାନ୍ନିଧ୍ୟ ପାଇ ଗର୍ବିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଚେଷ୍ଟା ନ କରି ମଧ୍ୟ ଅଚାନକ ଭାବେ ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଚଞ୍ଚଳମନା ହୋଇପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଜନକ ହୋଇପାରେ।

ମୀନ: ଅଜାଣତରେ କ୍ଷତି ସହି ପାରନ୍ତି। କଲା କର୍ମ ପାଇଁ ଅନୁତପ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। କୃଷି ଉପରେ ବିଶେଷ ଦୃଷ୍ଟି ଦେଇପାରନ୍ତି। ଦାନ ଦେଇ ଆତ୍ମତୃପ୍ତି ଲାଭ କରିବେ। ଉତ୍ତମ ବ୍ୟକ୍ତିର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବେ। ବୁଦ୍ଧିମତ୍ତାର ପରିଚୟ ଦେବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.