March 1, 2024

ଆଜିର ରାଶିଫଳ

1 min read

ମେଷ: ଲାଗି ରହିଥିବା ବିବାଦର ସମାଧାନ ହେବ। ଶତ୍ରୁ ଦମନ କରି ଆଶ୍ୱସ୍ତ ହେବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି। କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ନିଷ୍ଠା ଆପଣଙ୍କୁ ମହାନ୍‍ କରିପାରେ। ପାରିବାରିକ ସୁଖ-ଶାନ୍ତି ଅବ୍ୟାହତ ରହିବ।

ବୃଷ: କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ। ବିଚାର ବିମର୍ଶରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପାଦନ କରିପାରନ୍ତି। ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ସତର୍କରେ ଚଳିବାକୁ ପଡ଼ିବ। କନ୍ୟା, ପୁତ୍ର, ପୌତ୍ରାଦି ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି। କର୍ମ ଚଞ୍ଚଳ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ।

ମିଥୁନ: ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗଦାନ କରିବେ। ଯତ୍ନବାନ ନ ହେଲେ ଦ୍ରବ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ। କୃଷି କର୍ମରେ ତତ୍ପର ହେବେ। ଯାନବାହାନ ସୁଖ ମିଳିପାରେ। ସୁଖଭୋଗ କରିବେ। ଗୃହର ପରିବେଶ ପ୍ରଦୂଷଣ ମୁକ୍ତ ରହିବ।

କର୍କଟ: ନିଜ କର୍ମ କୁଶଳତା ପାଇଁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ। ପରିଶ୍ରମର ମୂଲ୍ୟ ମିଳିବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ। ପାରିବାରିକ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ଅବ୍ୟାହତ ରହିବ। ଗୁରୁ ଗୁରୁଜନଙ୍କ ସ୍ନେହ ସହାନୁଭୂତି ମିଳିବ। ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ।

ସିଂହ: ମନ ସଦା ସର୍ବଦା ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ରହିବ। ନିରବ ଚିନ୍ତନ ମାର୍ଗଦର୍ଶକ ହୋଇପାରେ। କର୍ମ ପ୍ରବଣତା ପ୍ରକାଶ ପାଇବ। ପାରିବାରିକ ସୁଖ ଅବ୍ୟାହତ ରହିବ। ଈର୍ଷା ପରାୟଣ ହୋଇ ନିଜ ଲୋକମାନେ ଦାଉ ସାଧିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ।

କନ୍ୟା: ଅର୍ଥ ଲାଭ ସହିତ ପ୍ରୀତି ଲାଭ ହୋଇପାରେ। ଦୃଢ଼ ସଂକଳ୍ପ ନେଇ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପାଦନ କରିବେ। ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖପ୍ରଦ ହେବ। ରୁଚିକର ଭୋଜନ ମିଳିବ। ଚିନ୍ତାଧାରା ମହତ ହେବ।

ତୁଳା: ମନରେ ଅଶାନ୍ତି ଦେଖା ଦେଇପାରେ। ମନରେ ଅହଂଭାବ ପୋଷଣ କରିପାରନ୍ତି। ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବିବାଦୀୟ ବିତର୍କରେ ଭାଗ ନେଇ ଚୁପ୍‍ ରହିବା ଭଲ। ମିଷ୍ଟଭାଷୀ ହୋଇ ଆଦର ଲାଭ କରିବେ। ଚକ୍ଷୁପୀଡ଼ା ଦେଖା ଦେବ।

ବିଛା: ଶୁଭ ସମ୍ବାଦ ପାଇ ଅପାର ଆନନ୍ଦ ଲାଭ କରିବେ। ମନସ୍କାମନାପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ର ଉଜ୍ଜ୍ୱଳମୟ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ। ପାରିବାରିକ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ଅବ୍ୟାହତ ରହିବ। ଭଲ ରୋଜଗାର ହେବ। ସରକାରୀ ଅର୍ଥ ମିଳିବ।

ଧନୁ: ସୁଖ ସମ୍ମାନ ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି। ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହଜ ସୁଲଭ ହେବ। ଭାଗ୍ୟୋଦୟର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ। ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ସରକାରୀ ଧନ ମିଳି ପାରେ।

ମକର: କାର୍ଯ୍ୟ ଶୃଙ୍ଖଳିତ ହେବ। ବିଭିନ୍ନ ସ୍ତରରୁ ସହଯୋଗର ହାତ ଲମ୍ବି ଆସିବ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ଆନନ୍ଦ ଉପଭୋଗ କରିପାରନ୍ତି। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖଦାୟକ ହେବ। ଜନୈକା ମହିଳାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହୋଇପାରନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ: ସେବା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅବତୀର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଦୁଶ୍ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ। ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟର ସିଦ୍ଧାନ୍ତରେ ଉପନୀତ ହେବେ। ଭାଗୁଆଳି ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ। ଅଷ୍ଟମ ଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ସତର୍କରେ ଚଳିବେ।

ମୀନ: ଦିନକ ଭିତରେ ଭଲ, ମନ୍ଦ ମିଶ୍ରିତ ଫଳ ମିଳିବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରକୁ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳମୟ କରିପାରନ୍ତି। ଆନୁଷ୍ଠାନ୍ତିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ। ନୂତନ କର୍ମ ସଂସ୍ଥାନ ପାଇଁ ମନ ବଳାଇ ପାରନ୍ତି। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ସୁଖ ମିଳିବ। ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © Aajiraodisha All rights reserved. | Newsphere by AF themes.