February 24, 2024

ଆଜିର ରାଶିଫଳ

1 min read

ମେଷ: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ର ଫଳ ଦାୟକ ହେବ। କର୍ତ୍ତବ୍ୟନିଷ୍ଠା ଆପଣଙ୍କୁ ମହାନ୍‍ କରି ଗଢ଼ି ତୋଳିବ। ପାରିବାରିକ ସୁଖ-ଶାନ୍ତି ଅବ୍ୟାହତ ରହିବ। କର୍ମ ଚଞ୍ଚଳ ରହିବେ। ଧନପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ଥଣ୍ଡା କଫ ପୀଡ଼ା ଭୋଗି ପାରନ୍ତି।

ବୃଷ: ମନରେ ଉଦ୍‍ବେଗ ଜାତ ହୋଇପାରେ। କୃଷିକର୍ମକୁ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ କରିପାରନ୍ତି। ଯାନ-ବାହନ ସୁଖ ମିଳିପାରେ। ପ୍ରଦୂଷଣମୁକ୍ତ ଗୃହରେ ବସତି ସ୍ଥାପନ କରିପାରନ୍ତି। ୪ର୍ଥ ଚନ୍ଦ୍ର କଲ୍ୟାଣ ଚନ୍ଦ୍ର ହେତୁ ସବୁ ବିପଦକୁ ଟାଳି ଦେଇପାରେ।

ମିଥୁନ: ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିପାରନ୍ତି। କର୍ମ ଚଞ୍ଚଳ ରହିବେ। ଆମୋଦ ପ୍ରମୋଦରେ ଦିନଟି ଅତିବାହିତ କରିପାରନ୍ତି। ମାନ୍ୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ। ଅର୍ଥ ସଞ୍ଚୟ କରିବେ। ସବୁଠାରେ ସମ୍ମାନିତ ହେବେ। ଅସମ୍ଭବ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସମ୍ଭବ କରିବେ।

କର୍କଟ: ସ୍ୱାଧୀନ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପାଦନ କରିବେ। ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେତୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସାବଧାନତାର ସହ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଧନାଗମର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ଭାଗ୍ୟର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଘଟିବ। ଅତି ସୁଖୀ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ସିଂହ: ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ। କର୍ମ ପ୍ରବଣତା ପ୍ରକାଶ ପାଇବ। ରୋଜଗାର ଆଶାନୁରୂପ ହେବ। ମିଷ୍ଟାନ୍ନ ଭୋଜନ ମିଳିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖପ୍ରଦ ହେବ। ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ମିଠାକଥା କହି ପରକୁ ଆପଣାର କରିବେ।

କନ୍ୟା: ଯାତ୍ରାକାଳୀନ ସଫଳତା ମିଳିବ। କେହି ପଥରୋଧ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରି ବିଫଳ ହେବେ। କାହାରି କଥା ନଶୁଣି ନିଜ ବୁଦ୍ଧି ବିବେକ ଖଟାଇ କାର୍ଯ୍ୟ କଲେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତ ହେଲେ ବି ଲକ୍ଷ୍ୟସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିବାକୁ  ସକ୍ଷମ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ତୁଳା: ଆୟ ଆଶାନୁରୂପ ହେବ। ଉଚ୍ଚ ସମ୍ମାନ ଲାଭ କରିବେ। ସତ୍‍ସଙ୍ଗ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଉଚ୍ଚକର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ ଓ ତାଙ୍କ ସହୟାତା ପାଇବେ। ସରକାରୀ ସ୍ତରରୁ ସମ୍ମାନ ସହିତ ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି।

ବିଛା: ଉଚ୍ଚ ସମ୍ମାନ ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି। ପ୍ରାୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଆଶା ଫଳବ୍ରତୀ ହୋଇପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଶାଜନକ ଫଳ ଲାଭ କରିବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖପ୍ରଦ ହେବ। ମଧୁର କଥାରେ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ସମ୍ଭାଳି ନେବେ।

ଧନୁ: ଆଜି ଦିନଟି କୌଣସି ଘଟଣାରେ ହାରିବା ଆପଣଙ୍କ ଜାତକରେ ନାହିଁ। ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁ ଶୁଭଫଳ ଆଶା କରାଯାଏ। ସୌଭାଗ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି। ଆନନ୍ଦ, ଉତ୍ସବ ମଧ୍ୟରେ ଦିନଟି ଅତିବାହିତ ହେବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ସୁଖ ମିଳିବ।

ମକର: ଯୋଗା-ଯୋଗରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ସାମାନ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଓ ଅଷ୍ଟମ ଚନ୍ଦ୍ର ଏକତ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ସତର୍କତାର ସହ ଚଳିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଖର୍ଚ୍ଚର ପରିମାଣ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। କେବଳ ଯୁଗ୍ମ ବ୍ୟବସାୟରୁ ଲାଭ ମିଳିବ।

କୁମ୍ଭ: ଧୈର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବେ। ବିଚାରଧାରା ପ୍ରୟୋଗ କରି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ। ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହାୟତା ପାଇ କେତେକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଶୁଭ ଅନୁଷ୍ଠାନରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରନ୍ତି। କୀର୍ତ୍ତିମାନ ହେବେ। ସୁଖ ମିଳିବ।

ମୀନ: ଯାତ୍ରା ଶୁଭଦାୟକ ହେବ। ବିବାଦୀୟ ଘଟଣାରେ ବିଜୟୀ ହେବେ। ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଛି। ଉପୁଜି ଥିବା ସଙ୍କଟ ଦୂର ହୋଇପାରେ। ପ୍ରୀତି ଭୋଜନ ମିଳିବ। ଗୃହରେ ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © Aajiraodisha All rights reserved. | Newsphere by AF themes.